مرکز خدمات ناخن آقایان | مانیکور و پدیکور مردانه [1403]

خدمات ناخن آقایان

مراقبت از ناخن مردانه

اینجا مرکز خدمات ناخن آقایان است. شاید ابتدایی ترین جنبه های آرایش مردانه کوتاه کردن ناخن ها باشد. این چیزی است که ما تمایل زیادی به آن نداریم، به خصوص در مقایسه با همتایان زن خود و ساعت های بی شماری که آنها صرف ناخن های خود می کنند. اگرچه ممکن است ناخن‌هایتان را نوعی بخش خصوصی بدانید، اما واقعیت این است که مردم به ناخن‌های شما توجه می‌کنند. بنابراین چه در حال قرار ملاقات، مصاحبه برای یک شغل جدید، ملاقات با مشتریان احتمالی، یا صرفاً هر روز صبح سوار مترو هستید 

 مراقبت خوب از ناخن های خود کار بیهوده ای است.

شکل ناخن انگشت

مستقیماً برش ندهید، این یک استراتژی خوب برای انگشتان پا است (که بعداً به آن خواهیم پرداخت). یک قانون خوب که باید رعایت کنید این است که با ناخن های خود یک فرم بیضی شکل ایجاد کنید. به کوتیکول های خود و شکل U که ایجاد می کنند نگاه کنید. حالا سعی کنید آن شکل را با انتهای ناخن خود منعکس کنید (تا جایی که می توانید).

 این یک ظاهر ساده و تمیز است که می توانید با ناخن های خود نگه دارید. سعی کنید آنها را 1-2 بار در هفته یا در صورت نیاز برش دهید. من همیشه دوست دارم بعد از یک دوش آب گرم ناخن هایم را کوتاه کنم، زمانی که کار با ناخن ها راحت تر است.

در مورد قسمت سفید چطور؟ کمی رها کن خیلی بلند است و ناخن‌های شما کمی زبر به نظر می‌رسند. اگر ناخن جونده هستید (در گذشته یا حال)، ممکن است ناخن های کوتاه تری داشته باشید. اگر اینطور است، باقی گذاشتن کمی سفیدی اضافی خوب است، می تواند ناخن های شما را کمی بلندتر نشان دهد. 

نکته کلیدی برای آراسته به نظر رسیدن این است که اطمینان حاصل کنید که قسمت سفید ناخن شما در تمام انگشتان شما یکسان است.

خدمات ناخن آقایان

مراقبت از کوتیکول در خدمات ناخن آقایان

کوتیکول ها راه بدن شما برای محافظت از شما در برابر باکتری ها و عوامل بیماری زا هستند که می توانند شما را بیمار کنند. کوتیکول خود را با اپونیکیوم خود اشتباه نگیرید.

اپونیشیوم چین حساس پوست است که در آن پوست به بستر ناخن می رسد. کوتیکول ها لایه هایی از پوست مرده هستند که بین اپونیشیوم و ناخن شما تشکیل می شوند. این لایه مهر و مومی را تشکیل می دهد که از ورود باکتری ها به بدن شما جلوگیری می کند.

 مشکل کوتیکول این است که ناخوشایند است و برداشتن و کندن آن می تواند بسیار وسوسه انگیز باشد. هر کاری انجام می دهید، تسلیم وسوسه نشوید اینجا مرکز خدمات ناخن آقایان است!

خدمات ناخن آقایان

ابزار مراقبت از کوتیکول

برای بهترین مراقبت که می توانید از کوتیکول های خود داشته باشید، به 2 ابزار نیاز دارید.

 اولی فشار دهنده کوتیکول است، دومی کاتر کوتیکول است. فشار دهنده کوتیکول یک ابزار فلزی با انتهای صاف است که می توانید از آن برای فشار دادن کوتیکول خود به اپونیشیوم استفاده کنید.

 این کار را هر دو روز بعد از حمام انجام دهید، زمانی که کوتیکول ها نرم و انعطاف پذیر هستند. هل دادن در واقع اپونیشیوم شما را تقویت می کند و برای ما که ناخن های کوتاهی داریم، این یک راه عالی برای بلندتر و سالم تر نشان دادن ناخن های شما است. کاترهای کوتیکول در اشکال مختلفی وجود دارند. وقتی بیش از حد کوتیکول دارید، یا آنقدر فشار آورده اید که اپونیشیوم شما بالا می رود، می خواهید از کاتر برای تمیز کردن وسایل استفاده کنید. مراقب باش! بریدن اپونیشیوم یا بستر ناخن بسیار دردناک است و می تواند شما را در معرض باکتری و عفونت قرار دهد.

خدمات ناخن آقایان در اینجا انجام می‌شود.

ناخن های پا

بچه ها، پاهای ما درشت است. مثل واقعاً ناخوشایند. تمام روز پاهایت در جوراب‌های عرق‌ریزت خفه می‌شوند و کفش‌های کتانی قدیمی بدبو پنهان شده‌اند. این باعث ایجاد بستری برای رشد پا و قارچ های ورزشکاران می شود.

 تنها راه جلوگیری از این مشکلات این است که پاهای خود را تا حد امکان هوا دهید. در تابستان صندل بپوشید! اغلب صندل ها گزینه ای نیستند، بنابراین تمام تلاش خود را برای خشک نگه داشتن پاهای خود انجام دهید.

 از پودرهایی در جوراب خود استفاده کنید که می تواند عرق شما را از بین ببرد. اگر به قارچ مزمن یا بیماری هایی مانند اگزما و پای ورزشکار مبتلا هستید، ممکن است به متخصص پوست یا متخصص پا مراجعه کنید. اگر هر یک از این مشکلات را دارید، ابزار خود را قبل و بعد از استفاده استریل کنید تا مطمئن شوید که قارچ روی انگشت شست پا به سایر انگشتان پا سرایت نمی کند.

ناخن های پا کندتر از ناخن های دست رشد می کنند. هر کس متفاوت است، بنابراین توجه داشته باشید که رشد شما چقدر سریع یا کند ممکن است برای رسیدن به برنامه درست باشد. برای ورزشکاران و دوندگان بیرون، سعی کنید ناخن های پای خود را بیشتر از آنچه فکر می کنید لازم است کوتاه کنید. این می تواند با از بین بردن فشار ناشی از گیر کردن ناخن های پا در کفش ورزشی، درد پا را از بین ببرد. از خودت تشکر خواهی کرد

واقعاً راهی برای بهبود ظاهر پاهای شما وجود ندارد، بنابراین حداقل کاری که می توانید انجام دهید این است که ناخن های خود را مرتباً کوتاه کنید. اینجاست که کارها با کوتاه کردن ناخن فرق می‌کند. برای شروع، ناخن های پا برخی افراد به مراتب ضخیم تر از ناخن های دستشان است، بنابراین ممکن است بخواهید از ناخن گیر بزرگتر استفاده کنید. در مرحله بعد، ناخن های پای شما را نباید به شکل بیضی کوتاه کنید، بلکه باید در یک خط مستقیم کوتاه شوند. این کار از رشد ناخن های دردناکی که بیشتر در انگشتان پا ایجاد می شود جلوگیری می کند.

سوهانکشی ناخن ها در خدمات ناخن آقایان

شما هرگز با ناخن گیر یک برش کامل نخواهید داشت. به همین ترتیب، مردانی که ناخن‌های خود را می‌جوند یا ناخن‌های خود را می‌چینند، کاملاً دندانه‌دار و نامرتب به نظر می‌رسند. اینجاست که یک فایل وارد می شود. پیشنهاد من استفاده از ایموری برد است. بعد از کوتاه کردن ناخن‌ها از یکی استفاده کنید تا لبه‌ها ظاهر و احساسی صاف داشته باشند.

 برای تازه نگه داشتن چیزها از آن دوباره در بین برش ها استفاده کنید. اگر در گذشته ثبت نام نکرده اید، خوب و آهسته شروع کنید.

 پر کردن خیلی سریع یا سخت می تواند باعث شکستگی و بریدگی شود، بنابراین مراقب باشید. یک نکته خوب این است که سوهان را به سمت پایین زاویه دهید و از زیر ناخن سوهان بزنید، که به شما کمک می کند خط دید بهتری داشته باشید. از قسمت بیرونی ناخن خود شروع کنید و با ضربات کوتاه و ملایم به سمت مرکز حرکت کنید.

خدمات ناخن آقایان
خدمات ناخن آقایان

دریافت کمک حرفه ای

اینجاست که همه چیز کمی سردرگم می شود. اولین سفر یک مرد به سالن ناخن می تواند کمی ناخوشایند باشد و مملو از تصورات از پیش تعیین شده باشد. اما اجازه دهید به شما بچه ها بگویم، من کمی به رفتن به سالن ناخن معتاد شده ام. فقط چیزی در مورد این است که بنشینید و اجازه دهید شخص دیگری شما را نوازش کند. هر چند وقت یکبار به سالن ناخن مراجعه کنید. من به معنای واقعی کلمه هرگز کسی را ندیده ام که بگوید از مانیکور یا بهتر است از پدیکور کاملاً لذت نمی برد.

نترسید، خجالتی نباشید. طوری وارد آنجا شوید که انگار صاحب مکان هستید و یک مانیکور و پدیکور بخواهید. آنها دست ها و پاهای شما را می شویند، ناخن های شما را کوتاه می کنند، کوتیکول های شما را فشار می دهند و کوتاه می کنند، به شما ماساژ دست و پا می دهند و لوسیون می زنند.

این یک لذت است، و زمانی که متوجه شوید چه چیزی را از دست داده اید، مشتری دائمی خواهید شد. بسیاری از مکان‌ها خدمات بیشتری را ارائه می‌دهند که می‌توانید و باید از آن‌ها استفاده کنید، مانند کشیدن ابرو.

در مورد خدمات ناخن آقایان بیشتر بخوانید

آیا می‌دانستید که ناخن‌های شما می‌توانند نگاهی اجمالی به سلامت کلی شما داشته باشند؟ اگر ناخن‌های شما حفره‌دار، تغییر رنگ، برآمدگی، ترک خورده یا بدشکل به نظر می‌رسند، این می‌تواند نشانه‌ای از یک بیماری یا بیماری زمینه‌ای باشد. در واقع، گاهی اوقات ظاهر ناخن‌های شما می‌تواند نشانه‌ای از بیماری باشد که ممکن است با آن دست و پنجه نرم کنید. اگر مشکل ناخن دارید، به پزشک مراجعه کنید و آنها را بررسی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا